وب سرویس پرواز چارتری فاوا وب 24

خدمات تحت وب 24

پرواز چارتری چیست؟

چارتر به معنای اجاره کردن است. این کلمه اغلب در میان آژانس های هواپیمایی به عنوان بلیط چارتری مورد استفاده قرار می گیرد. برخی مواقع آژانس های مسافرتی در مسیرهای پر مسافر  از ایرلاین ها تعدادی صندلی اجاره می کنند و هزینه کمتری نسبت به خرید تک پرداخت می نمایند. آژانس مسافرتی که این صندلی را اجاره کرده خود بر روی آنها قیمت گذاری  می کند و با هر مبلغی که بخواهد به مسافران ارائه می دهد به همین دلیل در پروازهای چارتری  قیمت های متفاوتی وجود دارد به خصوص در ساعات و یا روزهای آخر پرواز اگر تعداد  زیادی از صندلی ها خالی باشد آژانس چارتر کننده برای اینکه ضرر کمتری کند با قیمت پایین تری بلیط ها را به فروش می رساند.

 

 

وب سرویس پرواز چارتری

وب سرویس راهی برای ارتباط بین چند برنامه کاربردی و یا چندین نرم افزار  است. در حقیقت وب سرویس پرواز چارتری قابلیت نمایش تمامی پروازهای چارتر شده  در آژانس های مسافرتی مختلف را به مسافران دارد مسافران،توریستان و گردشگران به آسانی  و بدون اتلاف زمان و مراجعه حضوری می توانند  در هر ساعات از شبانه روز بلیط ها را مشاهده و به صورت آنلاین خریداری نمایند.وب سرویس پرواز داخلی و خارجی پروازهای  چارتر شده را به تفکیک  نمایش می دهد. 

وب سرویس پرواز چارتری به دو صورت می باشد. وب سرویس پرواز چارتری داخلی که تمامی پروازهای  چارترشده  داخل کشور را به مسافران نمایش می دهد و وب سرویس پرواز چارتری خارجی که پروازهای چارتر شده  به کشورهای دیگر را نمایش می دهد. 

 

 

 

برخی از امکانات وب سرویس چارتری

قابلیت عضویت وپنل کاربری برای مسافران وخرید آسانتر در وب سرویس پرواز چارتری

سرعت بالا در ارائه خدمات به مسافران

مشاهده پروازهای چارتر شده تمامی ایرلاین ها در هر لحظه توسط مسافران

قابلیت خرید آنلاین بلیط در هر ساعت از شبانه روز با  وب سرویس پرواز چارتری

صدور بلیط آنی پروازهای چارترشده

قابلیت نمایش پروازها به زبان های مختلف در وب سرویس پرواز چارتری

با وب سرویس پرواز چارتری مسافران در تمامی دیوایس ها از جمله گوشی، تبلت و یا سیستم می توانند پروازها را مشاهده  و یا خرید آنلاین نمایند.

قابلیت محاسبه  استرداد مبلغ در صورت کنسلی بلیط

 

 

 


برچسب ها :