وب سرویس پرواز خارجی وب 24

خدمات تحت وب 24

وب سرویس پرواز خارجی

با توجه به اینکه امروزه بیشتر مسافران و توریستان به دنبال آسان ترین راه برای خرید تور و بلیط هستند شرکت های مسافرتی و گردشگری برای فروش خدماتی برتر به مسافران نیازمند ارائه وب سرویس خارجی هستند این وب سرویس ها که بر اساس نیازهای توریستان و گردشگران طراحی شده است قابلیت دسترسی آسان را برای کاربران فراهم نموده است. با استفاده از وب سرویس پرواز خارجی تمامی پروازهای خارجی به صورت آنلاین به مسافران نمایش داده می شود .

 

وب سرویس پرواز خارجی

 

انواع وب سرویس پرواز

وب سرویس پرواز خارجی:  امکانات مطرح در وب سرویس پرواز خارجی که شامل ارائه خدمات برتر در  پروازهای خارجی نظیر بلیط پروازهای خارجی و ایرلاین  برای  مسافران توسط این وب سرویس ارائه می شود. 

وب سرویس پرواز داخلی : ارائه خدمات برتر  و آسانتر در زمینه  پروازهای داخلی، بلیط و ایرلاین به مسافران در بهبود فرآیندی آسان جهت خرید به مسافران ارائه می دهد. 

وب سرویس پرواز چارتری: نمایش تمامی پروازهای چارتر شده داخلی و خارجی به تفکیک به مسافران نمایش داده می شود و در صورت لزوم می توان به صورت آنلاین بلیط خریداری نمایند. 

وب سرویس پرواز سیستمی: در این نوع وب سرویس   نمایش تمامی پروازهای سیستمی داخلی و خارجی به تفکیک، به مسافران نمایش داده می شود.

 

برخی از امکانات  وب سریس پرواز خارجی

به دلیل استفاده از سرورهایی با سرعت بالا  مسافران به آسانی می توانند به تمامی پرواز ها  و امکانات وب سرویس به سرعت  دسترسی پیدا کنند.

 قابلیت وجود زبان های مختلف برای مسافران در وب سرویس پرواز خارجی

استفاده از پروتکل XML   در وب سرویس پرواز خارجی

قابلیت نمایش تمام ایرلاین ها به مسافران و دسترسی آسان

 استفاده از استاندارد soap در وب سرویس پرواز خارجی ( استانداری مهم برای ارتباط بین نرم افزارها  که در  وب سرویس پرواز خارجی مورد استفاده  قرار میگیرد.)

قابلیت اشتراک برای هر مسافر برای خدمات سریع تر 

قابلیت محاسبه مبلغ کنسلی بلیط و واریز به حساب مسافر

 

 

وب سرویس پرواز خارجی


برچسب ها :