وب سرویس پرواز داخلی و خارجی

خدمات تحت وب 24

وب سرویس  و آژانس های مسافرتی

از آنجائیکه وب سرویس راهی ارتباطی میان دو نرم افزار است در روند بهبود خدمات برای مسافران تاثیر بسزایی دارد. در گذشته مسافران و توریستان برای اینکه مقصدی را برای سفر انتخاب نمایند و یا بلیط و تور خریداری کنند زمان زیادی را  به صورت حضوری به جستجومیان آژانس های مسافرتی  می پرداختند .اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در دنیای اینترنت همه افراد ساعاتی از روز را در اینترنت سپری و از این طریق بسیاری از کارهای خود را انجام می دهند. طراحی سایت آژانس مسافرتی  و طراحی سایت گردشگری با ارائه تورهای خود به صورت آنلاین و معرفی مکان های گردشگری هر شهر و کشور  کمک بسیاری به مسافران کرده است. با پیدایش وب سرویس ها  به خصوص وب سرویس پرواز سرعت استفاده از این  خدمات به صورت قابل توجهی افزایش یافت.

 

وب سرویس پرواز

 

وب سرویس پرواز

به وسیله وب سرویس پرواز دیگر نیازی نیست مسافران زمان زیادی را صرف جستجو  پرواز ها در وب سایت های مختلف نمایند. در این وب سرویس با جستجو مورد نظر مبدا و مقصد پرواز و زمان آن، لیستی از پروازها به مسافران نمایش داده می شود و کاربران می توانند به صورت  آنلاین  بلیط پرواز مورد نظر را تهیه نمایند. وب سرویس پرواز قابلیت های زیادی دارد که دسترسی سریع،صرفه جویی در زمان وصدور لحظه ای بلیط از جمله برترین مزایای آن است. 

 

انواع وب سرویس پرواز

وب سرویس پرواز سیستمی

  پرواز سیستمی  که یه طور مستقیم  از طرف خود شرکت هواپیمایی  ارائه می گردد و مسافران بلیط را به صورت مستقیم از ایرلاین خریداری می کنند. این نوع وب سرویس  تمامی پروازهای سیستمی را که قیمت مشخصی دارند برای مسافران  به صورت آنلاین نمایش می دهند.

وب سرویس پرواز چارتری

پرواز چارتری که بلیط های آن توسط آژانس مسافرتی رزرو و فروخته می شود و قیمت این بلیط می تواند متغیر باشد. وب سرویس پرواز چارتری تمامی پروازهای چارترشده توسط آژانس های مسافرتی را به صورت آنلاین به مسافران نمایش می دهد.

وب سرویس پرواز داخلی

  این وب سرویس تمامی پروازهای سیستمی و چارتری  داخل کشور را  به صورت آنلاین و در هر زمان از شبانه روز به مسافران نمایش می دهد. وب سرویس پرواز داخلی به صورت آنلاین نیز بلیط را صادر می کند.

وب سرویس پرواز خارجی

وب سرویس پرواز خارجی  تمامی پروازهای سیستمی و چارتری  به سایر کشور ها  را  به صورت آنلاین و در هر زمان از شبانه وز به مسافران نمایش می دهد و به صورت آنلاین نیز بلیط را صادر می کند

 

وب سرویس پرواز

 

برخی از امکانات وب سرویس پرواز

قابلیت عضویت وپنل کاربری برای مسافران وخرید آسانتر در وب سرویس پرواز

سرعت بالا در ارائه خدمات به مسافران و دسترسی آسان 

مشاهده تمامی پروازها و ایرلاین ها در هر لحظه توسط مسافران

قابلیت خرید و رزرو  آنلاین بلیط در هر ساعت از شبانه روز با وب سرویس پرواز

صدور بلیط آنی پروازهای چارترشده  وسیستمی

قابلیت نمایش پروازها به زبان های مختلف در وب سرویس پرواز 

با وب سرویس پرواز  مسافران در تمامی دیوایس ها از جمله گوشی، تبلت و یا سیستم می توانند پروازها را مشاهده  و یا خرید آنلاین نمایند.

قابلیت محاسبه  استرداد مبلغ در صورت کنسلی بلیط و واریز به حسای مشتری

 


برچسب ها :