وب سرویس هتل داخلی و خارجی

خدمات تحت وب 24

وب سرویس هتل

با پیشرفت  روز افزون تکنولوژی و با توجه به اینکه مردم بیشتر  تراکنش های خود را به صورت آنلاین  انجام می دهندا.غلب توریستان و مسافران راغب هستند از خدمات آنلاین شرکت های گردشگری و آژانس های مسافرتی به جای مراجعه حضوری  استفاده نمایند. امروزه  شرکت ها با طراحی سایت آژانس مسافرتی، طراحی سایت گردشگری و ایرلاین و همچنین طراحی سایت هتل تمامی خدمات خود را از خرید بلیط گرفته تا رزرو هتل به صورت آنلاین به مسافران ارائه می دهند. وب سرویس هتل و یا به عبارت دیگر رزرواسیون هتل در این عرصه بسیار کارامد می باشد و بیشتر گردشگران با استفاده از وب سرویس هتل اقدام به رزرو هتل می نمایند.

 

وب سرویس هتل

 

انواع وب سرویس هتل

وب سرویس هتل داخلی

با توجه به اینکه امروزه تمامی وب سرویس ها از جمله وب سرویس پرواز و یا وب سرویس بلیط  کاربرد و طرفداران زیادی  پیدا  کرده است، مشاهده تمامی هتل های داخلی، هزینه های هتل، نمایش اتاق ها بر اساس ظرفیت و قابلیت رزرو و پرداخت آنلاین در وب سرویس هتل داخلی برای مسافران امکانپذیر است.

 

وب سرویس هتل خارجی

قابلیت مشاهده تمامی هتل های خارجی ، هزینه های هتل، نمایش اتاق ها بر اساس ظرفیت و قابلیت رزرو و پرداخت آنلاین در وب سرویس هتل خارجی برای مسافران  در هتل های سراسر دنیا امکانپذیر است. با استفاده از این وب سرویس به سادگی می توان از تمامی امکانات هتل اطلاع پیدا کرد و تنها با چند کلیک آن را رزرو نمایید.  

 

برخی از امکانات وب سرویس هتل

قابلیت نمایش هتل ها به زبان های مختلف 

جستجوی پیشرفته برای هتل ها در وب سرویس هتل

نمایش هتل های داخلی و هزینه آنها در هر لحظه توسط مسافران

نمایش هتل های خارجی و هزینه آنها در هر لحظه توسط مسافران

وب سرویس هتل موجود بودن و یا رزرو بودن اتاق ها ی هتل را به مسافران نمایش می دهد.

امکان رزرو و پرداخت آنلاین  به وسیله مسافران در هر زمان از شبانه روز

قابلیت عضویت مسافران و پنل اختصاصی برای هر مسافر

محاسبه هزینه و استرداد مبلغ به ازای  کنسلی هتل

 

وب سرویس هتل


برچسب ها :