وب سرویس سپهر

خدمات تحت وب 24

وب سرویس  

از آنجائیکه امروزه بیشتر افراد از خدمات آنلاین به جای مراجعه حضوری استفاده می کنند وب سرویس ها  برای بهبود فرآیندی ساده تر و آسان تر برای مشتریان فراهم شده اند. در حقیقت وب سرویس ها کلیه خدمات پروازهای داخلی و خارجی  و یا بلیط قطار و اتوبوس،و یا  پروازهای سیستمی و یا چارتری را  با ایرلاین های مختلف  در وب سایت ها به  نمایش می گذارند. با استفاده از وب سرویس ها سرعت ارائه خدمات  به مشتریان  به صورت قابل توجه افزایش یافت.

با طراحی سایت آژانس های مسافرتی وب سرویس ها به صورت قابل توجهی  مورد استقبال قرار گرفتند. وب سرویس هتل، وب سرویس پرواز، وب سرویس بلیط اتوبوس و یا بلیط قطار  از جمله وب سرویس هایی هستند که در آژانس های مسافرتی و یا شرکت های گردشگری مورد استفاده  قرار می گیرند.

 

وب سرویس سپهر

 

وب سرویس  سپهر

وب سرویس سپهر یکی دیگر از وب سرویس های معروف برای کلیه پروازهای داخلی و خارجی می باشد.  این وب سرویس با مشخص کردن زمان از مبدا به مقصد لیستی از تمامی ایرلاین ها را با پرواز مورد نظر نمایش می دهد و مسافران می  توانند به سادگی به صورت آنلاین بلیط را تهیه نمایند.  در حقیقت وب سرویس سپهر به جستجو در میان آژانس های هواپیمایی می گردد و لیستی از آن پروازها را در اختیار مسافران قرار می دهد.

 

 وب سرویس سپهر

 

برخی از امکانات وب سرویس سپهر

سرعت بالا در نمایش تورهای داخلی و خارجی

نمایش پروازهای چارتری و یا سیستمی در وب سرویس سپهر

دسترسی آسان و خرید آنلاین بلیط  

پرداخت هزینه ها با وب سرویس سپهر

صدور بلیط در کوتاه ترین زمان با وب سرویس سپهر

قابلیت  استرداد هزینه کنسلی بلیط و واریز به حساب شخص

پنل اختصاصی برای مسافران


برچسب ها :