وب سرویس پرواز رایگان

خدمات تحت وب 24

وب سرویس ( (api

وب سرویس و یا وایت لیبل  در حقیقت کامپوزنت تحت وب هستند  که  کمک می کنند افراد سریع تر و با سرعت بیشتری به اطلاعات و یا خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. در جامعه کنونی  با در دسترس  بودن اینترنت برای عموم  افراد به صورت ناخودآگاه   بارها از وب سرویس ها در طول شبانه روز استفاده می کنند به عنوان مثال زمانیکه از یک وب سایت به صورت آنلاین بلیط و یا تور خریداری می کنید و یا به جستجوی هتل  در زمان خاصی هستید و به صورت انلاین هتل را رزرو می نمایید از وب سرویس ها استفاده کرده اید. آژانس های مسافرتی و یا شرکت های گردشگری با قرار دادن وب سرویس های مختلف از جمله وب سرویس پرواز ، هتل و یا وب سرویس بلیط و بیمه کلیه خدمات خود را به مسافران ارائه می دهند.

 

وب سرویس رایگان

وب سرویس  رایگان

شرکت فاوا وب 24 با ارائه وب سرویس رایگان به آژانس ها مسافرتی و شرکت های گردشگربی کمک بسزایی در ارائه کلیه خدمات گردشگری با استفاده از وب سرویس ها کرده است. این شرکت ها با دریافت نسخه رایگان از این وب سرویس می توانند خدمات پرواز و بلیط داخلی و خارجی را از مبدا به مقصد به صورت لیستی از ایرلاین های مختلف ارائه دهند و مسافران می توانند به صورت آنلاین بلیط خود را خریداری نمایند.

 

سیستم استرداد بلیط

وب سرویس پرواز رایگان فاوا وب 24 مجهز به سیستم کنسلی بلیط  به گونه ای است که مبلغ کنسلی را محاسبه و از هزینه کل کاسته و مبلغ مورد نظر را به شماره حساب شخصی و یا دلخواه کاربر واریز می نماید. این سیستم کنسلی بلیط از جمله کاملترین سیستم های استرداد بلیط می باشد.

 

وب سرویس پرواز رایگان

برخی از امکانات وب سرویس رایگان

قابلیت نمایش  کلیه پروازهای داخلی و خارجی  

نمایش لیستی از ایرلاین های مختلف

دسترسی آسان و سرعت بالا در ارائه و نمایش تورهای داخلی و خارجی

پنل کاربری  اختصاصی برای هر کاربر با وب سرویس رایگان

قابلیت رزرواوسیون و پرداخت آنلاین  

قابلیت استرداد بلیط  به صورت آنلاین و محاسبه هزینه کنسلی بلیط 

 


برچسب ها :