محتوای سایت

خدمات تحت وب 24

مدیریت و تولید محتوای سایت

امروزه طراحی سایت درحال بروزرسانی و رشد است بنابراین مدیران سایت همواره باید محتویات  وب سایت خود را بروز رسانی کنند  بنابراین داشتن وب سایت بدون مدیریت و تولید محتوای سایت کارایی چندانی ندارد.

 

 تعریف مدیریت و تولید محتوای سایت

قراردادن و چیدمان مطالب،تصویر و محتویات صفحات هر سایت که در هر صفحه از سایت بر اساس نام آن صفحه متفاوت است  مدیریت و تولید محتوای سایت نامیده می شود.

شرکت طراحی سایت 24 با درنظر متدهای نوین با ارائه ماژول های مختلف  و  با در اختیار قراردادن این ماژول ها در کنترل پنل ابری وب 24، امکاناتی را برای مشتریان فراهم آورده تا به وسیله آن بتوانند به مدیریت محتوا سایت خود را به سلیقه خودچیدمان نمایند و در هر زمان و مکانی بتوانند تغییرات خود را اعمال نمایند.

مهمترین امر در طراحی وب سایت مدیریت و تولید محتوای سایت است و تنها یک محتواگذاری مناسب و حرفه ای است که سبب بهبود کیفیت سایت شما و زیبایی وب سایت و در نهایت جذب مشتری می شود.

مدیریت و تولید محتوای سایت

هزینه مدیریت و تولید محتوای سایت

با توجه به امکانات طراحی وب 24 و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان به قراردادن محتویات سایت توسط مدیران سایت مدیریت و تولید محتوای سایت به عهده مشتری می باشد. اما اگر بنا بر هر دلایلی مشتریان توانایی و یا زمان قراردادن محتویات در سایت را نداشته باشند می توانند آن را به بخش مدیریت و تولید محتوای سایت شرکت 24 واگذار نمایند.هزینه محتواگذاری بر اساس میزان صفحات سایت و محتویات سایت متفاوت است و طی تماس باکارشناسان وب 24 و مشخص شدن تعداد صفحات محتویات شما در نظر گرفته میشود.کارشناسان محتواگذاری وب 24 با به کارگیری متناسب ترین ماژول ها و رعایت اصول بهینه سازی  و سئو سایت در مدیریت و تولید محتوای سایت سبب بهبود وضعیت سایت شما در موتورهای جستجوگر شده و بهترین ها را برای شما  در طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی و همچنین طراحی سایت اختصاصی  به ارمغان می آورد.

با توجه به مدیریت و تولید محتوای سایت و رعایت اصول آن ،برای مشاهده بهینه سازی وب و یا سئو سایتکلیک نمایید.

 

نکاتی  کلیدی درباره مدیریت و تولید محتوای سایت :
  • به قراردادن محتویات سایت در صفحه اصلی اهمیت ویژه ای دهید.
  • برای مدیریت و تولید محتوای سایت از مطالب قابل درک به صورت پاراگراف استفاده نمایید.
  • برای هر صفحه با توجه به عنوان صفحه مطلب مفید بنویسید.
  • در محتواگذاری سایت از کلمات کلیدی مرتبط استفاده نمایید.
  • برای مدیریت وتولید محتوای سایت به هیچ عنوان از مطالب تکراری و کپی استفاده نکنید.
  • استفاده از تصاویر مرتبط،فونت های متناسب و زیبا و لینک های مفید در تولید محتوای سایت  بسیار اهمیت دارد.

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.


برچسب ها :