طراحی وب سایت

طراحی سایت 24

با گسترش روزافزون اینترنت و با توجه به دسترسی افراد  به اینترنت شرکت ها و یا سایر مردم بسیاری از نیازهای خود را از طریق اینترنت  تامین می کنند ویا کالاهای خود را از طریق اینترنت به وسیله طراحی وب سایت به فروش می رسانند. طراحی وب سایت باید بر اساس متد ها و تکنولوژی های روز دنیا باشد و از این جهت امروزه یک اصل مهم برای هر کسب و کاری به حساب می آید. طراحی وب 24 با در نظر گرفتن متدهای نوین طراحی وب و با استفاده از کارشناسان مطرح در این عرصه  خدمات متمایز را برای شما رقم می زند.

 

طراحی وب سایت

انواع طراحی وب سایت

طراحی وب سایت  می تواند انواع متفاوتی داشته باشد و می تواند برای مشاغل مختلف طراحی شود.و این امر می تواند بر اساس امکانات و یا سلایق افراد متفاوت باشد.طراحی سایت آژانس مسافرتی،طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت هتل و طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی وطراحی وب سایت خبری و یا سایر موارد برای طراحی وب سایت هر کدام بر حسب خدمات خود نیازمند امکاناتی هستند.طراحی وب سایت می تواند به صورت طراحی وب سایت استاتیک و یا طراحی وب سایت داینامیک باشد.در طراحی سایت استاتیک مدیر سایت هیچ گونه دسترسی به محتویات سایت نداشته و برای هرگونه تغییر در سایت می بایست با شرکت طراحی کننده سایت تماس گیرد.اما در طراحی وب سایت داینامیک مدیر سایت به محتویات سایت دسترسی داشته و در هر زمان و مکانی می تواند سایت را ویرایش کند.

طراحی وب سایت2

مراحل  راه اندازی و طراحی وب سایت

اولین قدمی که باید برای  طراحی وب سایت در نظرگرفت انتخاب نام دامنه و یا آدرس سایت است.نام دامنه معمولا بر اساس زمینه فعالیت هر شخص و یا شرکت انتخاب می شود پس از آن انتخاب هاست و یا  فضای میزبانی وب است که این امر با توجه به حجم بارگذاری و همچنین  اطلاعاتی هر وب سایت متفاوت است. پس از این باید یک شرکت معتبر و توانا را برای طراحی وب سایت انتخاب نمود و طی دوره مشاوره با شرکت طراحی سایت تمامی نیازهای خود را مطرح نمود.بعد از انجام این کارها نوبت به انتخاب گرافیک و یا طرح سایت است که این امر بسیار سلیقه ای بوده و پس از مشاوره با طراحان سایت مشاوران وب 24 می توان بهترین گزینه را برای فعالیت کاری خود در نظر گرفت.

بهینه سازی در طراحی وب سایت

با توجه به اینکه امروزه افرادبرای یافتن اطلاعات خود  از مرورگرها استفاده می کنند پس از جستجوی عبارت مورد نظر خود مرورگرها فهرستی از  مطالب مربوطه را نمایش می دهند.اما  با توجه به نمایش آمار افراد  به بررسی صفحات 1تا 3  مرورگرها می پردازند و در نهایت  سایت هایی با رتبه بالاتر و آمار بازدید بیشتر در صفحات برتر نمایش داده می شود.لذا طراحی وب سایت به تنهایی کافی نمی باشد. بهینه سازی سایت و یا سئو سایت مجموعه ای از فعالیت هاست که تیم بهینه سازی وب 24 با در نظرگرفتن متدها و تکنولوژی و روز در طراحی سایت شما را در رسیدن به نتایچ مطلوب یاری می نماید.سئو طراحی وب سایت

 

 

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.


برچسب ها :