طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت

طراحی سایت دکوراسیون

امروزه داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری امری ضروری به شمار می رود .شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون نیز از این امر مستثنی نیستند. مهمترین موارد در این شرکت ها داشتن یک طراحی سایت متناسب و فضایی برای ارائه نمونه کار ها است. با طراحی سایت دکوراسیون می توانید یک ویترین 24 ساعته داشته باشید که در هر ساعاتی از شبانه روز خدمات خود را ارائه دهید و به جای هزینه کردن تبلیغات دیگر مانند بروشور و کاتالوگ همه اطلاعات خود را در سایت قراردهید.

 

هدف از طراحی سایت دکوراسیون

معمولا بیشترین زمان افراد شاغل در طول روز در محیط کار سپری می شود. بنابراین داشتن محیطی مناسب و آرام سبب بالارفتن بازدهی کاری و بهبود روحیه کارکنان می شود. داشتن طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند که علاوه بر معرفی خدمات خود به صورت جامع در وب سایت ، مشتریان دنیای اینترنت که امروزه سطح  بسیاری از مشتریان در هر کسب و کاری را تشکیل می دهند را نیز جذب نمایید و بدین صورت کسب و کار خود را رونق دهید.

شرکت فاواوب 24  با هدف ارائه خدمات برتر در حوزه طراحی سایت و سئو و با به کارگیری متخصصان در این عرصه ، برای طراحی سایت دکوراسیون  نیز ماژول های اختصاصی و کنترل پنل اختصاصی در نظر گرفته و می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماید. اگر به دنبال موفقیت در طراحی سایت دکوراسیون و طراحی سایت حرفه ای هستید باید شرکت های معتبر  طراحی سایت را انتخاب نمایید.

برخی از امکانات طراحی سایت دکوراسیون

معرفی شرکت و خدمات آن

معرفی محصولات در حوزه دکوراسیون

قابلیت نمایش نمونه کارهای مختلف در حوزه دکوراسیون و دکوراسیون منزل

قابلیت درج مقالات مرتبط با دکوراسیون داخلی

قابلیت درج اخبار در سایت

ایجاد صفحه تماس  با فروشگاه ها، واحد فروش و نصب

عضویت در سایت با طراحی سایت دکوراسیون

قابلیت  ثبت انتقادات و پیشنهادات

نمونه کارهای برتر طراحی سایتدکوراسیون

قابلیت گفتگوی آنلاین و پاسخ به سوالات مشتریان در طراحی سایت اختصاصی دکوراسیون

ایجاد گالری تصاویر و فیلم  از پروژه های اجرا شده و طرح هاي جديد

امکان ارسال پیام از کنترل پنل سایت به مشتریان

آمار تعدادکاربران، بازدید مطالب و بازدید سایت 

 

 

طراحی سایت دکوراسیون و سئو

برای اینکه در حوزه دکوراسیون داخلی به نتیجه مطلوب برسید تنها طراحی سایت کافی نیست. رعایت اصول بهینه سازی سایت و سئو در طراحی سایت دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است.زیرا مشتریان با استفاده از  موتورهای جستجوگر مطالب مورد نیاز خود را جستجو می کنند. بنابر این وب سایت شما باید در نتایج به دست آمده از موتورهای جستجوگر رتبه خوبی داشته باشد و یا به عبارت دیگر در صفحات برتر نمایش داده شود. در صورتیکه وب سایت شما در صفحات اول نتایج به دست آمده نمایش داده شود شما سهم بازار اینترنتی زا از آن خود کرده اید. بنابراین سئو سایت نقش اساسی در هر وب سایت دارد.

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.


برچسب ها :