طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت 24

با گسترش روز افزون اینترنت و با توجه به اینکه شرکت ها و یا افراد برای معرفی وب سایت خود احتیاج به یک سایت حرفه ای دارند. امروزه یکی از دغدغه های شرکت ها طراحی سایت حرفه ای است.طراحی یک سایت حرفه ای تنها توسط یک  شخص متخصص و یک شرکت طراحی سایت حرفه ای  امکان پذیر است.در حقیقت یک طراح سایت حرفه ای با استفاده از تکنیک ها و تجربه کاری و با توجه به زمینه کاری هر شرکت یا شخص به طراحی سایت می پردازد.داشتن یک طراحی سایت حرفه ای  نه تنها سبب جذب مشتری بیشتری شده بلکه به بهبود فرآیند کسب و کار شما کمک بسزایی می کند.

طراحی سایت حرفه ای

چرا طراحی سایت حرفه ای

از آنجا که طراحی سایت حرفه ای تاثیر بسزایی در نگرش افراد و افزایش بازدید سایت دارد اگر طراحی گرافیک سایت به صورت حرفه ای باشد افراد بیشتر راغب به بازدید از سایت می شوند.اما مهمتر از این در طراحی سایت حرفه ای امکانات سایت است زیرا در طراحی سایت حرفه ای امکانات بسیار فراتر از سایر سایت ها است. مشاوران،طراحان و برنامه نویسان 24 با در نظرگرفتن زمینه کاری و بر اساس سلایق و نیازهای مشتری و با بکارگیری تکنیک های نوین در برنامه نویسی، بالاترین امکانات را در  طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای برای شما به ارمغان می آورند.

به طور مثال در طراحی سایت آژانس مسافرتی  و یا طراحی سایت گردشگری،یک سری امکانات اولیه شامل معرفی تورهای داخلی و خارجی و تصاویر شهر ها و کشورهای جهان ، معرفی شرکت و اطلاعات تماس به نمایش گذاشته میشود اما در طراحی سایت حرفه ای به صورت جزئی تری و با کارایی بالاتری مثل جستجوی پیشرفته تورها،گالری تصاویر متفاوت و...  این امکانات در نظرگرفته میشود و همچنین از لحاظ گرافیک نیز متفاوت با سایت های دیگر است.

در حقیقت طراحی سایت حرفه ای استفاده از تکنیک های نوین برنامه نویسی و استاندارد های روز طراحی سایت با استفاده از فناوری های روز وب 24  است.

 

طراحی سایت حرفه ای2

برخی از امکانات طراحی سایت حرفه ای

یک سایت حرفه ای باید رتبه خوبی در نتایج جستجو گوگل داشته  باشد.

  • طراحی سایت حرفه ای باید دارای گرافیک زیبا و جذاب باشد.
  • طراحی سایت حرفه ای باید  بر اساس تکنیک های نوین برنامه نویسی باشد.
  • ریسپانسیو بودن یکی از ویژگی های مهم  در طراحی سایت حرفه ای است.
  • مطالب سایت برای کاربران مفید باشد.
  • امکانات لازم برای دسترسی کاربران به اطلاعات مورد نیاز خود را داشته باشد.
  • محتوای بهینه و مناسب داشته باشد
  • طراحی سایت اختصاصی و قالب سایت اختصاصی
  • کاربرپسند باشد
  • سرعت لود شدن صفحات بالا باشد.

بهینه سازی در طراحی سایت حرفه ای

یکی از اصول مهم در   طراحی سایت  بهینه سازی و سئو سایت است. با توجه به اینکه امروزه قرارگرفتن در صفحات برتر موتورهای جستجوگر رقابت زیادی پیدا کرده است سئو سایت مورد توجه تمامی افرادی که وب سایت دارند قرارگرفته است.  به عنوان مثال در طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت حرفه ای و... علاوه بر گرافیک سایت که به صورت کاملا تخصصی وطبق نظرات مشتری صورت می گیرد تمامی امکانات یک سایت جامع و کامل در نظر گرفته می شود.یک طراحی سایت حرفه ای نیازمند بهینه سازی سایت و یا سئو سایت است زیرا مهمترین اصل در طراحی سایت به خصوص طراحی وب حرفه ای قرارگرفتن در صفحات برتر گوگل است. تیم بهینه سازی 24 با در نظرگرفتن اصول بهینه سازی در طراحی سایت حرفه ای و با ارائه بالاترین امکانات شما را در رسیدت به اهدافتان یاری می نماید.

 

سئو طراحی سایت حرفه ای

 

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.


برچسب ها :