طراحی سایت وب 24

طراحی سایت 24

امروزه داشتن  یک شرکت به تنهايي نمي تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد، لذا هر شرکت نیازمند یک وب سایت مناسب با قابلیت جذب مشتری است .طراحی سایت در حقیقت شرکت و یا فروشگاه 24 ساعته شما است که درتمام ساعات  شبانه روز فعالیت می کند. اگر می خواهید کسب درآمد بیشتری داشته باشید باید وارد دنیای اینترنت شوید.امروزه با گسترش اینترنت  و استفاده از موبایل و تبلت بسیاری از مردم برای  تهیه لوازم  و یا خدمات مورد نیاز خود از طریق اینترنت اقدام به خرید می نمایند.با طراحی سایت ته تنها درآمد خود را افزایش داده اید بلکه خدمات خود را در دنیای وب نیز مغرفی می نمایید.  شرکت طراحی سایت 24 با در نظر گرفتن متدهاي جديد وتکنولوژی های روز  و همچنین داشتن متخصصان در حوزه طراحی سایت و طراحی سایت حرفه ای توانسته است  با موفقیت در این عرصه قدم بردارد.

طراحی سایت

چرا طراحی سایت 24 ؟

فرآیند  یک طراحی سایت باید ازهمان ابتدا باید به صورت کاملا حرفه ای  باشد  تا بتواند به بهره وری فراوانی برای مشتری و کارفرما برسد.شرکت طراحی سایت 24 شامل  تیم  تخصصی متشکل از طراحان و توسعه دهندگان وب است که جلب نظر مشتریان و فراهم آوردن نیازهای آنها از مهمترین اهداف آن  می باشد. نوع آوری ، دانش، کیفیت و صداقت و همچنین پشتیبانی کارا سبب ایجاد یک اثری ماندگار از طراحی سایت اختصاصی برای ما و شما خواهد بود.

 

طراحی سایت

مراحل راه اندازی وب و طراحی سایت

از جمه مشکلاتی که ممکن است در زمان طراحی سایت اتفاق افتد،نداشتن اطلاعات کافی در زمینه طراحی سایت است. مراحل طراحی سایت هر کدام باید مرحله به مرحله و با دقت انجام گیرد.برای انجام یک طراحی سایت موفق باید به روند فرآیند این مراحل اهمیت داد در غیراین صورت باعث اتلاف زمان و هزینه کارفرما و مشتری و عدم رضایت طرفین می شود.

  • انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی سایت
  • در نظر گرفتن میزان هزینه طراحی سایت
  • انتخاب نام مناسب برای سایت
  • مشاوره انتخاب و ثبت هاست و دامنه
  • مشاوره و انتخاب گرافیک برایطراحی سایت

 

انواع طراحی سایت

طراحی سایت می تواند به صورت طراحی سایت داینامیک و یا طراحی سایت استاتیک باشد. هر شخص در هر حوزه و فعالیتی می تواند یک طراحی سایت داشته باشد. طراحی وب سایت امروزه در هر حوزه و فعالیتی امری ضروری و مهم  است  که به وسیله آن می توان هر نوع کسب و کاری را رونق داد.

نمونه هایی از طراحی سایت که  طراحی سایت هتل است که در بسیاری از موارد در رزروآنلاین و نمایش اطلاعات و خدمات هتل  مورد استفاده قرار می گیرد.طراحی سایت هتل،  برای مسافران و توریست ها اهمیت ویژه ای داشته و به وسیله آن می توانند به صورت آنلاین تصاویر و خدمات هتل را نمایش داد .رزرواسیون آنلاین برای هتل ها از طریق طراحی سایت سبب شده تا مسافران به آسانی به رزرو هتل برای سفر دسترسی داشته باشند.

نمونه ای دیگر از طراحی سایت طراحی سایت وکلا است که جهت بهبود در تسریع فعالیت های وکلا و قراردادن اطلاعات و قوانین و مقررات در وب سایت و برقراری ارتباطی بهتر بین وکلاو موکلان صورت می گیرد.با طراحی سایت وکلا ،وکیلان علاوه بر معرفی خود و سوابق و فعالیت های خود بسیاری از فرم ها و اطلاعات مربوطه برای موکلان را در سایت قرارداده و بدین صورت در زمات و هزینه نیز صرفه جویی می کنند. با طراحی سایت می توان به تمامی سوالات موکلان پاسخ داد و مشتریان اینترنتی بسیاری به مشتریان شما اضافه می شود.

 

طراحی سایت

 

 رایج ترین و پرطرفدارترین طراحی سایت می تواند به صورت طراحی سایت آژانس مسافرتی، گردشگری و یا طراحی سایت ایرلاین باشد که علاوه بر معرفی تورها و خدمات آژانس مسافرتی به معرفی آژانس و بالارفتن سود و فروش آژانس هواپیمایی کمک می کند.با طراحی سایت آژانس مسافرتی علاوه بر معرفی آژانس، تمامی تورهای داخلی و خارجی ،زمان و هزینه تورها،هتل ها نمایش داده شده و بسیاری از توریستان و مسافران به صورت آنلاین به تهیه و رزرو تورها می پردازند.

.طراحی سایت گردشگری نیز به معرفی مکان های دیدنی،جاذبه های گردشگری و توریستی نموده و اطلاعات هر شهر و کشور را در اختیار توریستان و مسافران قرار می دهد.توریستان بررای مسافرت به هر شهر و کشور ابتدا مکان های گردشگری،جاذبه های توریستی را مطالعه می کنند و اطلاعات کافی را در مورد آن شهر و کشور به دست می آورند.تفاوت ساعت،آب و هوای هر شهر و همچنین آداب و رسوم هر ملیتی را میتوان با طراحی سایت گردشگری به وضوح نمایش داد.

طراحی سایت حرفه ای برای تمامی فعالیت ها و مشاغل  در هر حوزه ای این امکان را  می دهد در صنعت و فعالیت خود به صورت حرفه ای در دنیای وب نمایش داده شوید.شرکت طراحی سایت 24 برای هر شرکتی علاوه بر  حرفه ای بودن طراحی سایت اختصاصی را بر اساس نیازها و خدمات فراهم می آورد. با طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی،گرافیک متناسب با سلیقه و بر اساس خدمات خود و همچنین ماژول های متناسب بر اساس زمینه کاری خود داشته باشید.

طراحی سایت عمومی در حقیقت برای هر شغل و یا اشخاص می تواند صورت گیرد که ماژول های عمومی و رایج که هر وب سایتی نیازمند آن است در آن قرار می گیردطراحی سایت عمومی می تواند برای یک فروشگاه بزرگ و یا یک سوپرمارکت بسیار کوچک  طراحی شود.

.طراحی سایت شخصی بیشتر برای افراد و شخصیت ها انجام می گیرد با طراحی سایت شخصی افراد به معرفی خود،تحصیلات، سوابق کاری و خدماتی که ارائه می دهند می پردازند.طراحی سایت شخصی برای هر فرد با هر مسئولیتی و یا هر شغلی می تواند ایجاد شود.

گاهی لازم است طراحی سایت برای یک سازمان بزرگ و یا کوچک بر اساس نیازها و با امکانات متفاوتی طراحی شود.بسیاری از سازمان ها  و یا ادارات با طراحی سایت سازمانی و یا طراحی سایت اداری در فعالیت خود به بهبود عملکرد سازمان کمک می کنند.در حقیقت با طراحی سایت سازمانی می توان نظم سازمان را برقرار نمود و بسیاری از خدمات را با اینترنت به کاربران  ارائه  داد.

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.


برچسب ها :