سئو سایت و بهینه سازی

سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت یا seo برگرفته از واژه Search Engine Optimization است که در حقیقت به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است.سئو سایت (SEO) و یا بهینه سازی سایت  معمولا جهت بالارفتن عملکرد و رشد وب سایت شما در موتورهای جستجوگر انجام می شود. دلیل اینکه افراد تمایل به انجام سئو سایت دارند بالارفتن و افزایش بازدید سایت و در نهایت بالارفتن فروش و افزایش مشتری  است .در حقیقت سئو  سایت اعمال مجموعه ای از تکنیک ها وروش ها برای افزایش روند کار سایت است که اهمیت آن در بالارفتن رتبه گوگل، افزایش بازدید و آمار سایت نمایان است. از آنجاییکه سایت  می بایست برای بازدید کنندگان نیز جذاب و مطالب مرتبط با جستجوی و نیاز کاربران را در بر گیرد گرافیک و ظاهر سایت و همچنین محتویات سایت در سئو نیز امری مهم و ضروری به شمار می رود.عملیات جستجو در گوگل بر اساس الگوریتم های گوگل محاسبه می شود که هر کدام از این الگوریتم ها در سئو  و طراحی سایت اهمیت و جایگاه خاصی دارد.به دلیل رقابت بازار و افزایش رقیبان در هر فعالیتی امروزه طراحی سایت به تنهایی  برای کسب و افزایش در آمد کافی نیست بلکه می بایست سایت شما در صفحات برتر موتورهای جستجوگر از بین هزاران رقیب  نمایش داده شود  تا بتواند مشتریان دنیای اینترنت  را جذب نماید. سئو سایت برای بالابردن فروش و معرفی خدمات به صورت چشمگیری می تواند پاسخگوی  نیاز شما باشد.

 

اهمیت سئو سایت

امروزه بیشتر مردم برای رفع بسیاری از نیازهایشان از اینترنت استفاده می کنند و با جستجو عبارت مورد نظر خود در مرورگرها به  خصوص گوگل به سایت های مربوطه دسترسی پیدا می کنند. بنابراین طراحی سایت  برای هر فعالیتی بسیار حائز اهمیت است. سئو سایت به شما کمک می کند که سایت شما بر اساس کلمات جستجوشده در بالاترین صفحه یا صفحه اول موتورهای جستجوگر قرارگیرد. واضح است چنین سایتی بازدید بالایی خواهد داشت و سهم زیادی از بازار را به دست خواهد آورد. در حقیقت  موتورهای نظیر گوگل چیزی را در اختیار کاربران سایت ها قرار میدهد که آنها بدنبالش هستند، بنابراین جذب مشتری از طریق موتورهای جستجوگربرای هر شرکت بسیار اهمیت دارد و می تواند آن شرکت را به اهداف خود برساند.

تیم تخصصی  سئو سایت شرکت  بیست و چهار  با در نظرگرفتن تمام موارد بهینه سازی سایت قوانین و الگوریتم های گوگل، سایت شما را بهینه کرده  وآن را در بالاترین نتایج جستجو گوگل نمایش می دهد. طراحی سایت تخصصی شرکت  فاواوب بیست و چهار بر اساس متد های روز  طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی شده و این سبب افزایش بازدید رتبه شما  می شود.شرکت 24 با در نظر گرفت رقیبان بر اساس کلمات کلیدی و با بررسی تکنیک های نوین و به روز و همچنین در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل،سایت کاملا حرفه ای رابرای شما به ارمغان می آورد.  لازم به ذکر است هزینه سئو و زمان بر اساس کلمات کلیدی و رقیبان سایت متفاوت است مثلا در طراحی سایت آژانس مسافرتی و یا هواپیمایی یا طراحی سایت وکلا  هزینه بهینه سازی و سئو سایت در هر گروه متفاوت است.

خدمات سئو سایت

در حقیقت مجموعه کارها و روش هایی که توسط متخصصین فاواوب 24 بر روی سایت ها برای رسیدن به صفحات برتر موتورهای جستجوگر اعمال می شود خدماتی از سئو سایت است.

 • مشاوره برای سئو سایت
 • تحلیل سایت و بررسی کدهای سایت
 • آنالیز رقبای سایت
 • آنالیز کلمات کلیدی
 • انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • مشاوره برای تولید محتوای بهینه 
 • استفاده از تکنیکهای مدرن برای بهینه سازی و سئو سایت
 • گزارش بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجوگر
 • نمایش سایت در صفحات برتر بر اساس کلمات خواسته شده
 • بروزرسانی سایت بر اساس قوانین و الگوریتم های جدید گوگل
 • نگهداری رتبه سایت در صفحات برتر با سئو سایت 24

 

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یعنی اعمال فعالیت هایی بر اساس قوانین الگوریتم های گوگل که در جهت بهبود رتبه سایت و افزایش بازدید سایت نقش اساسی دارد.اعمال خدمات بهینه سازی می تواند رسیدن به سئو سایت موفق و صفحه اول گوگل را برای شما به ارمغان آورد.

 

هدف از سئو سایت
 • بالارفتن بازدید سایت و افزایش کاربران سایت 
 • نمایش سایت در صفحات برتر موتورهای جستجوگر
 • برند سازی
 • تبلیغات و بازاریابی 
 • فروش محصولات و خدمات 
 • بالا رفتن رتبه بندی سایت
 • جذب مشتریان جدید
 • دریافت سهم زیادی از بازار هدف و افزایش درآمد
 • ودر نهایت جذب مشتری بیشتر، بالارفتن فروش محصولات و خدمات و معرفی شرکت به وسیله سئو سایت  وب 24 امکانپدیر است.

 

سئو و الگوریتم های گوگل 

همانطور که گفتیم گوگل توسط الگوریتم های مختلفی به آنالیز سایت ها می پردازد که این الگوریتم ها تاثیر بسیار مهمی در سئو ورتبه بندی وب سایت ها دارد.در ذیل به برخی ازمهمترین این الگوریتم ها اشاره می کنیم.

https://panel.ict-24.com/uploads/site/260d5edb923c3ed544f9c656b8e57a4bmrf5V.png

الگوریتم پاندا:

این الگوریتم برای جلو گیری از کپی کردن مطالب سایت های دیگر استفاده می شود و به شناسایی سایت های کپی می پردازد. در حقیقت الگوریتم پاندا محتویات وب سایت ها را بررسی نموده  و در صورت کپی بودن مطالب از وبسایت های دیگر امتیاز منفی به سایت می دهد. الگوریتم پاندا تمام تمرکز خود را بر روی محتوای وب سایت ها گذاشته و سایت هایی که محتوای بی کیفیت و یا کپی در سایت خود تولید می کنند را جریمه می کند.الگوریتم پاندادر سئو اهمیت زیادی دارد.

الگوریتم پنگوئن

 یکی دیگر از مهمترین الگوریتم ها در سئو ، الگوریتم پنگوئن است ،این الگوریتم وظیفه شناسایی  لینک های نا معتبر دارد و برای جلوگیری ازورود کاربر به سایت های نامربوط استفاده می شود. الگوریتم پنگوئن در واقع با لینک سازی ضعیف و بهینه سازی نادرست به شدت مبارزه میکند. الگوریتم پنگوئن جهت پاکسازی سایت ها و پاداش دادن به سایتهای درست و با محتوای با کیفیت  و لینک سازی مفید استفاده میشود. بنابراین ار لینک های نامعتبر و مشکوک در وب سایت خود بپرهیزید.

 الگوریتم مرغ مگس خوار

این الگوریتم به تجزیه و تحلیل عبارات مورد جستجو کاربر پرداخته و نتایج بهتری را به کاربران نمایش می دهد.  الگوریتم مرغ مگس خوار بر خلاف این دو الگوریتم یک افزونه ضد اسپم نیست بلکه افزونه ای برای تجزیه و تحلیل عباراتی است که کاربر برای جستجو وارد کرده. گوگل با این کار می تواند نتایج بهتری را به کاربران نمایش دهد و با استفاده از الگوریتم مرغ مگس خوار می تواند نتایج خود را بهبود بخشد. در واقع الگوریتم مرغ مگس خوار تاثیری در نتایج رتبه بندی به طور مستقیم ندارد و صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی میکند بهترین نتیجه را نمایش دهد.این الگوریتم نیز در سئو , بهینه سازی بسیار اهمیت دارد.

الگوریتم کبوتر

الگوریتم کبوتر، قطب اصلی موتور جستجوی گوگل است و تاکید در این روش جستجوها بر اساس مختصات جغرافیایی کاربران تعیین می شود و در نتایج جستجو به کاربران ارائه می گردد.  خصیصه منحصر به فرد این الگوریتم تاثیر فوق­ العاده زیاد آن بر روی سئو محلی است. برای روشن شدن این موضوع در قالب مثال فرض می­کنیم شما برای پیدا کردن یک رستوران مورد نظر خود جستجوی گوگل را انتخاب می­کنید . بدون شک اگر نتایجی که گوگل به شما نشان می­دهد در اطراف محله­ ای باشد که شما در آن هستید شما جواب بسیار خوبی دریافت کرده اید ولی مطمئنا شما دوست ندارید که در نتایج گوگل رستوران­های شهرهای اطراف هم وجود داشته باشند. اگر یک عبارت را از مکان های مختلف جست و جو کنید، نتایج یکسان نیست.

الگوریتم کافئین

الگوریتم گوگل کافئین به صورت مداوم و پیوسته در حال پالایش صفحات وب است.به این صورت وب سایت ها را در کمترین زمان ممکن ایندکس می‌نماید.در گذشته گوگل برای نشان دادن صفحه نتایج از سیستم index استفاده می‌کرد.این سیستم به صفحات موجود در لیست فهرست خود رجوع می‌کرد.ولی الگوریتم کافئین به صورت لایو live  انجام می‌گردد.

 

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.

 


برچسب ها :