دیجیتال مارکتینگ

خدمات تحت وب 24

دیجیتال مارکتینگ ((digital marketing در حقیقت به  استفاده از رسانه های دیجیتالی در دنیای جدید گفته می شود. به عبارت دیگر دیجیتال مارکتینگ نوعی بازاریابی اینترنتی است. که شامل عملکردهایی برای تبلیغات و خدمات در فضای مجازی و یا اینترنت است . در دنیای دیچیتال مارکتینگ  مشتریان  بسیار حائز اهمیت هستند و برای برقراری ارتباطی آسان تر و گیراتر از طریق ایمیل،شبکه های اجتماعی ،وب سایت و ... با آنها ارتباط برقرار می شود.

 مجموعه عملیاتی که در دنیای  اینترنت برای جذب مشتری و فراهم آوردن نیاز آنها صورت می گیرد دیجیتال مارکتینگ نام دارد.

یکی از مهمترین عوامل دیجیتال مارکتینگ مدیریت و بازاریابی محتواست چراکه مهمترین دلیل گرایش افراد برای ورود به سایت محتوای جذاب و مناسب است.

بنابراین شرکت هایی که  طراحی سایت و محتویات جذابی دارند بیشترین آماربازدید و همچنین بیشترین فروش را در دنیای اینترنت دارند و این یک اصل مهم در دیجیتال مارکتینگ است.

 

دیجیتال مارکتینگ

امروزه تمامی شرکت ها احتیاج به برنامه ای برای بازاریابی اینترنتی و یا دیجیتال مارکتینگ دارند که با هدف بهبود فرآیند بازاریابی بتوانند به نتیجه مطلوبی  در حوزه دیجیتال مارکتینگ دست یابند. دیجیتال مارکتینگ می تواند در هر شرکت روش و استراتژی خاص خود را داشته باشد و نتایج مختلفی را دربر داشته باشد.

موارد مهم در دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

با گسترش روز افزون اینترنت  همه شرکت ها و یا افراد برای هر کسب و کاری نیازمند طراحی وب سایت ،طراحی سایت شرکتی هستند.در حوزه دیجیتال مارکتینگ وجود یک وب سایت یکی از عوامل مهم به شمارمی رود.

 
بهینه سازی و دیجیتال مارکتینگ

یکی از موارد دیجیتال مارکتینگ بهینه سازی سایت و سئو سایت است  برای اینکه سایت مشتری بیشتر ، بازدید بالا و فروشی بیشتر داشته باشد باید به موتورهای جستجوگر شناسانده شده و رتبه خوبی  در آنها داشته باشد.

 

مدیریت محتوا و دیجیتال مارکتینگ

یکی دیگر از اصول دیجیتال مارکتینگ ، مدیریت و بازاریابی محتوایی است.داشتن یک وب سایت به تنهایی نمیتواند پاسخ گوی نیاز کاربران باشد لذا تنها یک محتوای مناسب و جذاب است که سبب جذب بیشتر مشتریان و موفقیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ می گردد.

 

گرافیک برندینگ

داشتن گرافیک منحصر به فرد و همچنین تصاویر برند یک شرکت یکی دیگر از عوامل مهم در دیجیتال مارکتینگ است.

 

شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ

از عوامل تاثیرگذار دیگر در دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی است که تاثیر بسزایی در تبلیغ خدمات و یا فروش محصولات دارد.شبکه های اجتماعی در سئو نیز نقش قابل ملاحظه ای دارد.

 

موبایل و ایمیل مارکتینگ

تبلیغات به وسیله ایمیل و موبایل نیز هر کدام بر اساس  و قواعد خاصی در حوزه  دیجیتال مارکتینگ حائز اهمیت است.

 

 

ایکن سئو

برای مشاهده تعرفه سئو سایت  و بهینه سازی سایت  کلیک نمایید.

تعرفه طراحی سایت

برای صدور پیش فاکتور کلیک نمایید.

ایکون ادوردز

برای مشاهده تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل کلیک نمایید.

 


برچسب ها :